Yorum Yazma Kuralları

Yorum Yazma Kuralları

Yorum Yazma Kuralları

Yorum Yazma Kuralları

Yorum Yazma Kuralları

Web sitenizin ya da sosyal medya hesaplarınızın yorum platformları en çok ilgi çeken bölümler arasındadır. Siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmayan bir ziyaretçi, bu kısma girerek diğer ziyaretçilerin yorumlarını okuyabilir ve site hakkında bir ön izlenim oluşturabilirler. Firmamız organik yorum yazma hizmeti sunarak, sizlerin alanında marka olması için çalışmaktadır. Organik yorumlarımız rastgele ya da gelişi güzel bir şekilde yazılmaz. Yorum yazma kuralları doğrultusunda organik yorumlarımızı oluşturmaktayız, bu sayede ziyaretçilerin beklentilerini karşılamak daha da kolay olmaktadır.

Organik yorum hizmeti sitenizin arama motorlarında her zaman üst sıralarda olmasını sağlamaktadır. Sahte hesaplar ya da firmamızın adını kullanarak yorum yazmamız söz konusu değildir. Yorum yazma kuralları içerinde dikkate edilmesi gereken ilk şey de gerçek kişiler kısmıdır. Farklı İP adreslerin yapılmayan yorumlar Seo tarafından spamlanabilir, bundan dolayı ilk kuralımız yorumları yapanların gerçek kişiler olmasıdır. Organik yorumlarda laf kalabalığı olmamalıdır, gereksiz sözcük kullanımı yapılmamalıdır ve her şeyden önce yorumlar uzunluk açısından kısa ama öz olmalıdır. Ziyaretçilerin ilgisini çekebilmek adına düz metin yazar gibi yorum yazmak firmamızın tasvip ettiği bir durum değildir.

Organik Yorum Neden Önemlidir?

Organik yorum daha fazla ziyaretçiye ulaşmak ve hizmetlerinize sürekli müşteri kazanmak adına oldukça önemlidir. Yorum yazma kuralları doğrultusunda düşüncelerin paylaşılması sitenize birçok artı getirecektir. Hizmetleriniz birçok kişi tarafından takip edilecektir ve müşterileriniz sizlere güven duyacaktır. Aslında bütün her şeyin temeli güven ile ilgilidir, ürün satışı yapan bir web siteniz olsun, daha önce sizden hiç hizmet almayan biri size neden güvensin? İşte en temel düşünce budur.

Organik ve olumlu yorumlarla birlikte müşterilerin bakış açısı tamamen değişebilir, yorumları okuyan ziyaretçiler daha öncekiler memnun kalmış edası ile sizlerden faydalanabilir. Organik yorum hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz

 

Paylaş

Yorumlar

Hiç yorum yok.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir